POROZMAWIAJMY


Umówmy się na rozmowę!

Dzwoniłeś/łaś a ja nie odebrałam?

Pracuję w blokach czasowych ze stałą godziną pracy w skupieniu. Podczas pracy w skupieniu nie odbieram telefonów i nie odpowiadam na maile. Jedynym 100% pewnym sposobem na rozmowę jest umówienie się na konkretny termin poprzez formularz obok 🙂

Napisałeś/łaś maila/wiadomość na kanale społecznościowym, a ja jeszcze nie odpisałam?

Najczęściej odpisuje w ciągu 24 godzin, jeżeli jednak nie było ode mnie odpowiedzi to proszę Cię o cierpliwość. Czasami bieżące projekty nie pozostawiają mi manewru czasowego 🙂 Jeżeli bardzo zależy ci na czasie umów się ze mną na spotkanie poprzez formularz obok 🙂

Jak wygląda rozliczenie współpracy?

Najczęściej jest to rachunek/faktura bez VAT. Przy działaniach jednorazowych przyjmuję 50% kwoty przed rozpoczęciem zlecenia ale po ustaleniu szczegółów. Pozostała część wynagrodzenia trafia na moje konto po zakończeniu projektu.

W przypadku działań abonamentowych na przykład jak w e-mail marketingu, abonament jest płacony z góry przed rozpoczęciem działań/miesiąca.

Czy możemy się spotkać i omówić projekt w realu?

Na co dzień pracuję całkowicie zdalnie, dlatego jeżeli chcesz się ze mną spotkać w realu, to jak najbardziej możemy 🙂 Żeby spotkanie w realu będę cię prosić o wypełnienie ankiety zapoznawczej.
Spotkania mogą się odbyć na terenie Warszawy. Możemy się spotkać u ciebie w firmie lub w fajnej kawiarni 🙂 Wybór należy do ciebie!


KONTAKT


Pozostańmy w kontakcie!